IDC

O nas

Info Data Consulting (IDC)

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku, a na rynku akcesoriów do aparatów słuchowych jest od 2013 roku. Wtedy bowiem zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem nowoczesnych elektronicznych osuszaczy do aparatów słuchowych niemieckiej firmy flow-med GmbH w Polsce. W swojej ofercie mamy pełną gamę zaawansowanych technologicznie produktów do pielęgnacji i higieny aparatów słuchowych wszystkich rodzajów. Z naszych urządzeń korzysta już ponad 20 tysięcy zadowolonych klientów w całym kraju. Produkty wyróżniają się bardzo wysoką niezawodnością, co pozwala cieszyć się uznaniem wśród wymagających użytkowników. My natomiast mamy ogromną satysfakcję, że pomagamy Państwu w utrzymaniu bezawaryjności aparatów słuchowych oraz przyczyniamy się do ochrony Państwa słuchu i zdrowia.

Dostarczamy…

… innowacyjne, wysokiej jakości i proste w obsłudze produkty do pielęgnacji wszelkich typów aparatów słuchowych zausznych i dousznych, zasilanych ładowalnymi akumulatorami oraz tradycyjnymi bateriami. Funkcje dezynfekcyjne naszych urządzeń mogą być wykorzystywane dodatkowo do odkażania przedmiotów osobistego użytku (np. maseczki, smartfony, smartwatche, biżuteria, grzebienie, pady do gier) co jest wskazane i zalecane po pandemii COVID-19.

Dążymy…

… do satysfakcji Klientów, oferując urządzenia umożliwiające optymalną higienę aparatów słuchowych i uszu. Korzystanie z naszych produktów zapewnia nie tylko sterylną higienę, ale także w radykalny sposób podnosi niezawodność pracy aparatów słuchowych oraz zwiększa komfort ich użytkowania.

Propagujemy…

… fachową wiedzę z zakresu pielęgnacji aparatów słuchowych oraz uszu, gdyż zdrowie i komfort Klienta cenimy ponad wszystko. Dlatego zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego modelu osuszacza czy też najlepszej metody pielęgnacji i konserwacji użytkowanego aparatu słuchowego.

Kontakt

Zapraszamy do współpracy!

Gwarantujemy rzetelną i kompetentną współpracę partnerską z audiologami, punktami protetyki słuchu oraz sklepami internetowymi oferującymi akcesoria do aparatów słuchowych.

Scroll to Top